O mnie

przez Michalina

Tylko to, co gotujesz z miłością, jest naprawdę smaczne.

Alison Singh Gee


Cześć, jestem Michalina, kocham gotować, kocham jeść i karmić swoją rodzinę. Lubię odkrywać nowe smaki, udoskonalać te dobrze znane i łączyć takie, których połączyć się nie da. Gotuję, bo lubię i sprawia mi to ogromną radość!

Jestem studentką dietetyki, dyplomowaną specjalistką ds. żywienia dzieci, edukatorką żywieniową i absolwentką dietetyki pediatrycznej. Swoją przygodę ze blogiem zaczęłam w 2018 roku kiedy rozpoczął się etap rozszerzania diety mojego syna – Wojtka. Na Instagramie dzieliłam się przepisami na dania, które dla niego przygotowywałam. Nie myślałam wtedy, że tyle mam będzie korzystać z moich przepisów! Prowadzenie bloga stało się moją pasją, a tworzenie przepisów i jadłospisów wymarzoną pracą – w marcu 2021 wydałam swoją pierwszą książkę #planuJEMY wiosna-lato, która została bardzo dobrze przyjęta wśród czytelników. W listopadzie światło dziennie ujrzy druga część książki – edycja jesień-zima.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców – Wojtka i Antka – mamą, która stara się wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe u swoich dzieci wg zasady, że 1000 pierwszych dni życia dziecka jest kluczowe dla ich rozwoju.

W każdej sprawie możesz napisać do mnie maila: uwojtusianatalerzu@gmail.com